DIGITALE
WURKLIST VOOR BITGUMMOLE, BITGUM EN INGELUM.
Deze pagina bevat de Wurklist-gegevens voor vergaderingen, bijeenkomsten en
andere activiteiten voor de dorpen Bitgummole, Bitgum en Ingelum. Ook
interessante activiteiten uit omliggende dorpen kunnen opgenomen worden.
Voor de "3 Dorpen Agenda" gelden enkele uitgangspunten.
- Gegevens alleen per e-mail of per brief doorgeven. Telefonisch is niet
mogelijk.
- Opgeven: dag, datum, tijdstip, soort activiteit, wie organiseert en waar het
plaats vindt.
- Ook naam van inzender met mailadres en/of telefoonnummer vermelden.
- Last-minute wijzigingen en/of afzeggingen kunnen ook bekend worden gemaakt.
- Dubbelboekingen zijn een verantwoordelijkheid van de tweede inzender.
- Vermelding in de "3 Dorpen Agenda" komt ook in Wurklist van Doarp
en Sport.
- Het mailadres is: dorpenagenda@gmail.com . Het postadres: 3
Dorpen Agenda, It String 27, 9045 RE Bitgummole
BIJZONDERHEDEN:
-
Praatcafé, donderdagmorgen van 9:30-11:30 uur in de Molewjuk in Bitgummole.
Niet de eerste donderdag van de maand.
- Bibliotheek, woensdagavond 20:00 - 21:00 uur in de Molewjuk in Bitgummole.
- Soos Mei Inoar Ien, elke
dinsdag- en donderdagmiddag van 13:15 tot 16:30 uur in Ons Huis.
Zomerperiode niet. Info: Piet Hoogland 06-23533131; Hessel
Rienks 06-53397850
- Repair cafe, elke 3e
donderdag van de maand van 9.30 - 11.00 uur in de Molewjuk. (Niet in juli en
augustus)
ATTENTIE:
Alle datums onder voorwaarde van normale omstandigheden.
DATUMS EN ACTIVITEITEN BIJGEWERKT OP 22 maart 2024
De Dorpen Agenda ten behoeve van
activiteiten in Bitgummole, Bitgum en Ingelum:
Wanneer |
Wat |
Wie |
Waar |
Za
23 maart 20:00 |
Dubbelconcert
koor Halleluja/korps Harmonie |
Harmonie |
Kerk,
Bitgummole |
Do
28 maart 19:00 |
Huldiging
Winnaars PC, pupillen en 50+ 2023 |
OKK
Bitgum |
Cleyn Alserd, Tsjerkleane
Ingelum; Iedereen welkom |
Vr
29 maart, kom tussen 9:30 en 11:30 uur |
Paasknutselen jong en oud |
Samarris |
Molewjuk,
opgave voor 16
mrt, 06-29801268 |
Vr
29 maart |
Oud
papier |
De
Ophalers |
Door
de drie dorpen |
Vr
5 april 20:00 |
Bingo-avond |
Bingocommissie |
Ons
Huis, B’mole |
Za
6 april 13:00 |
Zaalpartij
Jeugd |
OKK |
Sporthal
Menaam |
Za
13 april 9:30-12:00 |
Gebr.kinderkleding/ speelgoed |
Elisabeth
en Marian |
Molewjuk,
B’mole |
Za
13 april 16:00 |
Slot
kaarten |
Kaartcommissie |
Ons
Huis, B’mole |
Di
16 april nnb |
Informatieavond
ouders |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
19 april 20:00 |
Ledenvergadering |
Maeyebeam |
Ons
Huis, B’mole |
Wo
24 april nnb |
Jeugdkaatsen |
Lyts OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
26 april |
Oud
papier |
De
Ophalers |
Door
de drie dorpen |
Za
27 april 10:00 |
Sprookjeswandeltocht |
Maeyebeam |
Start
Skerne Wibe I’m |
Za
27 april 13:00-17:00 |
Rommelmarkt |
Loof
den Heer |
Molewjuk,
B’mole |
Zo
28 april 10:00 |
Commissiekaatsen |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Za
4 mei 19:30 |
Dodenherdenking |
Maeyebeam |
Ingelumerdyk, B’mole |
Zo12
mei 11:00 |
Vrije
Dames KNKB |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Di
14 mei 18:30 |
Ouder-Kind
training |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
17 mei 17:00 |
Wyke de Bryke partij |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Wo
22 mei nnb |
Jeugdkaatsen |
Lyts OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
24 mei |
Oud
papier |
De
Ophalers |
Door
de drie dorpen |
Zo
26 mei 11:00 |
Ledenpartij |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Za
1 juni 10:00 |
Pupil
jongen/meisjeKNKB |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Wo
5 juni nnb |
Jeugd
Kaatsen |
Lyts OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
6,
7 en 8 juni |
75
jr v.v.Beetgum |
Feestcomm. |
Sportcomplex
It Bosk |
Do
13enVr 14 juni 19:00 |
Straatkaatsen |
OKK |
De
Kline, Bitgum |
Vr
21 juni |
Oud
papier |
De
Ophalers |
Door
de drie dorpen |
Wo
26 juni nnb |
Tjeerd
Bakker-partij |
Lyts OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
28 juni 18:30 |
Themapartij |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Za
6 juli 14:00-24:00 |
Roekedei |
Lia
Siderius |
Bij
doarpsgreide, Bitgum |
Zo
7 juli 11:00 |
Pearkekeatsen |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Di
9 juli nnb |
Diplomakaatsen |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
12 juli nnb |
Diplomafeest |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
19 juli 20:00 |
Nachtkaatsen |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
19 juli |
Oud
papier |
De
Ophalers |
Door
de drie dorpen |
Vr
16 aug |
Oud
papier |
De
Ophalers |
Door
de drie dorpen |
Za
17 aug 9:00 |
Opbouwdag |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
23 aug 16:00 |
Jong
van Aismadei |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
23 aug 13:00 |
Aisma
Heren 50+ |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Za
24 aug 12:00 |
Aisma
Heren del |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Zo
25 aug 12:00 |
Aisma
Heren vf |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Za
31 aug 9:00 |
Gripe |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Wo
11 sept nnb |
Jeugd
Kaatsen |
Lyts OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
13 sept |
Oud
papier |
De
Ophalers |
Door
de drie dorpen |
Wo
18 sept nnb |
Reserve
Jeugdkaatsen |
Lyts OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
4 okt 20:00 |
Bingo-avond |
Bingo-commissie |
Ons
Huis, B’mole |
Vr
11 okt |
Oud
Papier |
De
Ophalers |
Door
de drie dorpen |
Vr
11 okt 20:00 |
Klaverjassen |
Kaartcommissie |
Ons
Huis, B’mole |
Za
12 okt 9:30-12:00 |
Gebr.kinderkleding/ speelgoed |
Elisabeth
en Marian |
Molewjuk,
B’mole |
Vr
18 okt vanaf 19:00 |
Jeugd
Disco |
Samarris |
Ons
Huis, B’mole |
Vr
8 nov |
Oud
papier |
De
Ophalers |
Door
de drie dorpen |
Vr
8 nov 20:00 |
Bingo-avond |
Bingo-commmissie |
Ons
Huis, B’mole |
Vr
15 nov 20:00 |
Najaarsvergadering |
OKK |
Sportcomplex
It Bosk |
Vr
15 nov 20:00 |
Klaverjassen |
Kaartcommissie |
Ons
Huis, B’mole |
Do
21 nov 20:00 |
Theater
van Pier 21 |
Comm. Molewjuk |
Molewjuk,
B’mole |
Vr
6 dec |
Oud
papier |
De
Ophalers |
Door
de drie dorpen |
Vr
6 dec 20:00 |
Bingo-avond |
Bingo-commissie |
Ons
Huis, B’mole |
Za
7 dec Gehele dag |
Oliebol
wandeltocht |
Friesland
Beweegt |
Molewjuk,
B’mole |
Vr
13 dec 20:00 |
Klaverjassen |
Kaartcommissie |
Ons
Huis, B’mole |