bitgummole

DIGITALE WURKLIST VOOR BITGUMMOLE, BITGUM EN INGELUM.

Deze pagina bevat de Wurklist-gegevens voor vergaderingen, bijeenkomsten en andere activiteiten voor de dorpen Bitgummole, Bitgum en Ingelum. Ook interessante activiteiten uit omliggende dorpen kunnen opgenomen worden.

Voor de "3 Dorpen Agenda" gelden enkele uitgangspunten.
- Gegevens alleen per e-mail of per brief doorgeven. Telefonisch is niet mogelijk.
- Opgeven: dag, datum, tijdstip, soort activiteit, wie organiseert en waar het plaats vindt.
- Ook naam van inzender met mailadres en/of telefoonnummer vermelden.
- Last-minute wijzigingen en/of afzeggingen kunnen ook bekend worden gemaakt.
- Dubbelboekingen zijn een verantwoordelijkheid van de tweede inzender.
- Vermelding in de "3 Dorpen Agenda" komt ook in Wurklist van Doarp en Sport.
- Het mailadres is: dorpenagenda@gmail.com . Het postadres: 3 Dorpen Agenda, It String 27, 9045 RE Bitgummole

BIJZONDERHEDEN:

- Praatcafť, donderdagmorgen van 9:30-11:30 uur in de Molewjuk in Bitgummole. Niet de eerste donderdag van de maand.
- Bibliotheek, woensdagavond 20:00 - 21:00 uur in de Molewjuk in Bitgummole.
- Soos Mei Inoar Ien, elke dinsdag- en donderdagmiddag van 13:15 tot 16:30 uur in Ons Huis.

†† Zomerperiode niet.Info: Piet Hoogland 06-23533131; Hessel Rienks 06-53397850
- Repair cafe, elke 3e donderdag van de maand van 9.30 - 11.00 uur in de Molewjuk. (Niet in juli en augustus)

 

ATTENTIE: Alle datums onder voorwaarde van normale omstandigheden.

DATUMS EN ACTIVITEITEN BIJGEWERKT OP 22 maart 2024

De Dorpen Agenda ten behoeve van activiteiten in Bitgummole, Bitgum en Ingelum:

Wanneer

Wat

Wie

††† Waar

Za 23 maart 20:00

Dubbelconcert koor Halleluja/korps Harmonie

Harmonie

Kerk, Bitgummole

Do 28 maart 19:00

Huldiging Winnaars PC, pupillen en 50+ 2023

OKK Bitgum

Cleyn Alserd, Tsjerkleane Ingelum; Iedereen welkom

Vr 29 maart, kom tussen 9:30 en 11:30 uur

Paasknutselen jong en oud

Samarris

Molewjuk, opgave voor

16 mrt, 06-29801268

Vr 29 maart

Oud papier

De Ophalers

Door de drie dorpen

Vr 5 april 20:00

Bingo-avond

Bingocommissie

Ons Huis, Bímole

Za 6 april 13:00

Zaalpartij Jeugd

OKK

Sporthal Menaam

Za 13 april 9:30-12:00

Gebr.kinderkleding/ speelgoed

Elisabeth en Marian

Molewjuk, Bímole

Za 13 april 16:00

Slot kaarten

Kaartcommissie

Ons Huis, Bímole

Di 16 april nnb

Informatieavond ouders

OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 19 april 20:00

Ledenvergadering

Maeyebeam

Ons Huis, Bímole

Wo 24 april nnb

Jeugdkaatsen

Lyts OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 26 april

Oud papier

De Ophalers

Door de drie dorpen

Za 27 april 10:00

Sprookjeswandeltocht

Maeyebeam

Start Skerne Wibe Iím

Za 27 april 13:00-17:00

Rommelmarkt

Loof den Heer

Molewjuk, Bímole

Zo 28 april 10:00

Commissiekaatsen

OKK

Sportcomplex It Bosk

Za 4 mei 19:30

Dodenherdenking

Maeyebeam

Ingelumerdyk,Bímole

Zo12 mei 11:00

Vrije Dames KNKB

OKK

Sportcomplex It Bosk

Di 14 mei 18:30

Ouder-Kind training

OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 17 mei 17:00

Wyke de Bryke partij

OKK

Sportcomplex It Bosk

Wo 22 mei nnb

Jeugdkaatsen

Lyts OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 24 mei

Oud papier

De Ophalers

Door de drie dorpen

Zo 26 mei 11:00

Ledenpartij

OKK

Sportcomplex It Bosk

Za 1 juni 10:00

Pupil jongen/meisjeKNKB

OKK

Sportcomplex It Bosk

Wo 5 juni nnb

Jeugd Kaatsen

Lyts OKK

Sportcomplex It Bosk

6, 7 en 8 juni

75 jr v.v.Beetgum

Feestcomm.

Sportcomplex It Bosk

Do 13enVr 14 juni 19:00

Straatkaatsen

OKK

De Kline, Bitgum

Vr 21 juni

Oud papier

De Ophalers

Door de drie dorpen

Wo 26 juni nnb

Tjeerd Bakker-partij

Lyts OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 28 juni 18:30

Themapartij

OKK

Sportcomplex It Bosk

Za 6 juli 14:00-24:00

Roekedei

Lia Siderius

Bij doarpsgreide, Bitgum

Zo 7 juli 11:00

Pearkekeatsen

OKK

Sportcomplex It Bosk

Di 9 juli nnb

Diplomakaatsen

OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 12 juli nnb

Diplomafeest

OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 19 juli 20:00

Nachtkaatsen

OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 19 juli

Oud papier

De Ophalers

Door de drie dorpen

Vr 16 aug

Oud papier

De Ophalers

Door de drie dorpen

Za 17 aug 9:00

Opbouwdag

OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 23 aug 16:00

Jong van Aismadei

OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 23 aug 13:00

Aisma Heren 50+

OKK

Sportcomplex It Bosk

Za 24 aug 12:00

Aisma Heren del

OKK

Sportcomplex It Bosk

Zo 25 aug 12:00

Aisma Heren vf

OKK

Sportcomplex It Bosk

Za 31 aug 9:00

Gripe

OKK

Sportcomplex It Bosk

Wo 11 sept nnb

Jeugd Kaatsen

Lyts OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 13 sept

Oud papier

De Ophalers

Door de drie dorpen

Wo 18 sept nnb

Reserve Jeugdkaatsen

Lyts OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 4 okt 20:00

Bingo-avond

Bingo-commissie

Ons Huis, Bímole

Vr 11 okt

Oud Papier

De Ophalers

Door de drie dorpen

Vr 11 okt 20:00

Klaverjassen

Kaartcommissie

Ons Huis,Bímole

Za 12 okt 9:30-12:00

Gebr.kinderkleding/ speelgoed

Elisabeth en Marian

Molewjuk, Bímole

Vr 18 okt vanaf 19:00

Jeugd Disco

Samarris

Ons Huis, Bímole

Vr 8 nov

Oud papier

De Ophalers

Door de drie dorpen

Vr 8 nov 20:00

Bingo-avond

Bingo-commmissie

Ons Huis, Bímole

Vr 15 nov 20:00

Najaarsvergadering

OKK

Sportcomplex It Bosk

Vr 15 nov 20:00

Klaverjassen

Kaartcommissie

Ons Huis, Bímole

Do 21 nov 20:00

Theater van Pier 21

Comm. Molewjuk

Molewjuk, Bímole

Vr 6 dec

Oud papier

De Ophalers

Door de drie dorpen

Vr 6 dec 20:00

Bingo-avond

Bingo-commissie

Ons Huis, Bímole

Za 7 dec Gehele dag

Oliebol wandeltocht

Friesland Beweegt

Molewjuk, Bímole

Vr 13 dec 20:00

Klaverjassen

Kaartcommissie

Ons Huis, Bímole